Uzmanlar Evden Eve Nakliyat

IMG-LOGO
Anasayfa / Hizmetler

Yalı Taşımacılığı

Yalı Taşımacılığı

Yalı Taşımacılığı

                                            Yalı Taşıma 


Uzmanlar evden eve nakliyat şirketi, villa ve yalı taşıma hizmetini profesyonel şekilde vermektedir.  Lüks konutların nakliyesi  sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İlk olarak istenilen ilçelere eksper ekibi yönlendirilmektedir. Tüm eşyalar ve antikalar detaylı bir şekilde incelenmektedir. Daha sonra ise yalı taşımacılığı hizmeti için bir fiyat belirlenmektedir. Müşterilerimiz ile anlaşmaya varıldıktan sonra ise paketleme işlemlerine başlanmaktadır. Ekiplerimiz, mobilyaları,  antikaları, varsa piyonaları, çelik kasaları ve havuz ekipmanlarını özenle paketlemektedir.  Ayrıca paketleme hizmeti kaliteli pat pat nayonlar ve karton  kutular ile verilmektedir. Yalı taşıma ekiplerimiz eşyaları araçlara yükleme sırasında maddi hasarların oluşmamasına dikkat etmektedir. Gerek duyulması halinde çift sefer yapılarak nakil güvenliği maksimum bir düzeye getirilmektedir.

Yalı Taşımacılığı


Yalı taşımacılığı hizmetleri profesyonellik gerektirmektedir. Normal ev ve daireler de bulunan eşyalar hemen hemen tüm firmalar tarafından nakil edilebilmektedir. Ancak yalı gibi özel konutların taşınması için hizmet veren evden ve nakliyat firma sayısı azdır. Çünkü bu hizmet sigortalı taşıma adı altında yapılmalıdır. En küçük bir antikanın zarar görmesi durumun da büyük sorunlar yaşanmaktadır. O yüzden nakliye firmaları yalı taşımacılığı noktasında hizmet vermekten kaçınmaktadır. Uzmanlar ise gerek villa gerek yalı nakliyesi için her türlü destek sunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine kaliteli bir taşımacılık hizmeti verilmektedir. Yaşanan maddi hasarl kazalar tamamen firmamızın sorumluluğu altındadır. 

Yalı Taşıma Fiyatları


Yalı taşıma fiyatları 2000 Türk Lirasından başlamaktadır. Ancak eşya sayısına veya nakil güzergahına göre bu fiyat değişmektedir. Firmamız müşteri için ekstra indirimler gerçekleştirmektedir. İstanbul için  yalı ve villa taşıma hizmetleri 2 gün içerisin de verilmektedir. Hizmet süresin de uzama, teslimatlar da gecikme yaşanması asla söz konusu değildir. Yalı taşıma fiyatları nakliye firmalarına göre de değişmektedir. Sırf taşınacak olan eşyalar değerli olduğu için yüksek meblalar talep eden firmalar da bulunmaktadır. Ancak Uzmanlar evden eve nakliyat her zaman olduğu gibi yalı ve villa taşıma hizmetlerini de uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Üsküdar, Çekmeköy gibi yakın ilçeler için yüzde 25’e varan fiyat indirimleri yapılmaktadır. Firmamız yazlıklar, oteller, rezidanslar, köşkler için de taşımacılık hizmeti vermektedir.

Yalı Taşıma Şirketi Nasıl Seçilir?


Yalı taşıma şirketi seçmeden önce fiyat araştırılması yapılmalıdır. Ardından firmalardan gelen teklifler değerlendirilmelidir. Fiyat araştırmaları sırasında firmanın sunmuş olduğu hizmetlerin şekli ve içeriği de önemlidir. Örneğin Uzmanlar evden eve nakliyat, anahtar teslim yalı ve villa taşıma hizmeti vermektedir. Paketleme, sökme, antika kutulama gibi işlemler tek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bazı yalı nakliye şirketleri ise sadece taşıma noktasında destek sağlamaktadır. Yani müşterilerimiz montaj işlemleri için ekstra ücretler ödemek zorunda kalmaktadır. Ayrıca şirket seçimin de sigortalı nakliye hizmetinin sunulup sunulmadığının da araştırılması gerekmektedir.  Sigortasız villa taşıma hizmetleri çok büyük riskleri beraberin de getirmektedir. Teslimat süreleri, ekip personel sayısı, ambalaj ve malzeme kalitesi de göz önün de bulundurulmalıdır. Firmamız yalı taşıma noktasında hem kaliteli hem de ekonomik bir hizmet sunmaktadır.  

İstanbul Özel Konut Taşıma

İstanbul özel konut taşıma hizmeti veren ender firmalardan birisi de uzmanlar nakliyattır. Tüm özel ve lüks konutlar 81 ilin tamamına nakil edilmektedir. Fiyatlarımız makul bir düzeydedir. İstanbul özel konut taşıma hizmetleri adı altında kurumsal taşımacılık, rezidans,  tarihi eser ve müze taşıma gibi hizmetler de sağlanmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek güvenli bir nakliye desteği alma şansı elde edebilirsiniz. 

Uzmanlar Nakliyat ile Taşıma Teklifi Alın.

Bize Ulaşın

Whatsapp Destek