Uzmanlar Evden Eve Nakliyat

IMG-LOGO
Anasayfa / Hizmetler

Villa taşıma

Villa taşıma

Villa taşıma

                                                Villa Taşıma 

Villa taşıma hizmetleri, sadece kurumsal nakliye firmaları tarafından verilmelidir. Villa gibi lüks konutlar da bulunan eşyalar maddi açıdan değerlidir. Taşıma sırasında bu eşyaların hassasiyet ile paketlenmesi ve yüklenmesi gerekmektedir. Örnğin panolar, tablolar,  antika masalar ve havuz malzemeleri profesyonel bir şekilde ambalajlanmalıdır. Firmamız villa taşıma noktasında tecrübe sahibidir. Tüm işcilik işlemleri, uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.  Ayrıca İstanbul’un geneline villa taşımacılığı hizmeti sunulmaktadır. Uygulamalar sırasında eşyaların deforme olmaması için önlemler alınmaktadır. Tüm mobilyalar,  antikalar nakliye battaniyeleri ile sarmalanmaktadır. Ayrıca villa gibi lüks konutlar sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız evden eve nakliye sektörün de en kaliteli hizmeti sunarak müşterilerini mmemnun etmektedir.

İstanbul Villa Taşıma

İstanbul villa taşımacılığı hizmetleri zor ve uğraştırıcı olan nakliye hizmetlerinden birisidir. Normal evler de bulunan eşyalar her firma tarafından kolay bir şekilde nakil edilmektedir. Ancak villalar da bulunan eşyalar için ekstra önlemlerin alınması gerekmektedir. Yükleme, paketleme gibi işlemler daha farklı şekiller de yapılmaktadır. Örneğin altıın sehpalar, gümüşler, vazolar hem naylonlar ile paketlenmeli hem de kartonlar ile sarmalanmalıdır. Aksi taktir de ağır maddi zararlar yaşanabilmektedir. İstanbul villa taşımacılığı ekiplerimiz ise tüm eşyaları stabil bir şekilde paketlemektedir. Yüzeylerin darbelere maruz kalması söz konusu değildir. Firmamız villaya ek olarak rezidans taşıma, site taşıma, yalı taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır. 

Villa Taşıma Fiyatları

Villa taşıma fiyatları ev taşıma fiyatlarına oranla daha pahalıdır. Ücret hesaplamaları sırasında eşyalar ve nakil güzergahı göz önünde bulundurulmaktadır. Uzmanlar evden eve nakliyat firmamız ise, Levent, Üsküdar, Mecidiyeköy gibi ilçelere özel indirimler gerçekleştirmektedir. Nakliyecilerin bir çoğu İstanbul villa taşımacılığı hizmeti vermemektedir. Verse de yüksek rakamlar talep etmektedir. Zira villaların taşınabilmesi için nakliye sigortası zorunlu tutulması gerekmektedir. Ancak her nakliyecinin anlaşmalı olduğu kasko veya sigorta acentesi bulunmamaktadır. Uzmanlar evden eve nakliyat ise tüm hizmetlerini kasko güvencesi ile vermektedir. İstanbul içi villa nakliye fiyatları üzerinden yüzde 25’lik indirimler uygulanmaktadır. Çok katllı villalar için büyük kamyonlar tahsis edilmektedir. Uzmanlar şirketi tarafından nakil edilen villa eşyalarının zarar görmesi  mümkün değildir. Ayrıca montaj, kurulum gibi işcilikler bünyemiz tarafından yapılmaktadır.

Villa Taşıma Şirketi

Kaliteli hizmet veren Villa taşıma şirketi bulmak zordur. Pek çok firma Villa denilince bir an düşünmektedir. Çünkü bu hizmet türü riskli olmakla beraber en ufak bir hatayı bile kaldırmamaktadır. Müşterilerimiz ise  sadece uzman villa nakliye şirketi ile taşınması gerekmektedir. Aksi taktir de sorunlar yaşanabilmekle beraber ucuz bir hizmet alayım derken daha büyük maddi zararlarla karşılaşılabilinir. Firmamız ise müşterilerine garatili bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca İstanbul’dan İzmir’e, Bodrum’a ve Ankara’ya da villa taşımacılığı desteği sağlanmaktadır. Tarabyat, Zincirlikuyu, gibi ilçelere özel olarak fiyat indirimleri  gerçekleştirmektedir. İstanbul içi tüm semtlere villa taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Şehir fark etmeksizin tüm bölgelere de villa nakliyesi yapılmaktadır. 

Villa Nakliye Hizmeti 

Villa nakliye hizmeti kapalı kasaa kamyonlar ile verilmelidir. Eşyaların birbirine temas etmeden yüklenmesi gerekmektedir. Villalar da kullanılan mobilyaların yüzeyleri metal veya gümüş kaplıdır. Bu nedenle de ambalajların içerisine izolasyon malzemesi yerleştirilmelidir. Firmamız 10 yıldır İstanbul villa taşımacılığı sektörün de faaliyet gösterdiği için hangi eşyanın nasıl nakil edilmesi noktasında bilgi sahibidir. Ayrıca yatak odaları, kabinler, eşya dolapları, piyanolar ve antike malzemeler için üst düzey taşıma önlemleri alınmaktadır. Villa nakliye hizmeti  ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Sorunsuz bir taşıma desteği için Uzmanlar evden eve nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. 

Uzmanlar Nakliyat ile Taşıma Teklifi Alın.

Bize Ulaşın

Whatsapp Destek