Uzmanlar Evden Eve Nakliyat

IMG-LOGO
Anasayfa / Hizmetler

Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

                                                    Şehir İçi Nakliyat  


Şehir içi nakliyat hizmetinin amacı ev veya ofis sahiplerinin kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Firmamız İstanbul’un her iki yakası için de nakliye desteği sağlamaktadır. Bostancı, Pendik, Maltepe başta olmak üzere tüm ilçelere kısa bir süre de eksper ve araç desteği sunulmaktadır. Uzmanlar şehir içi nakliyat hizmeti adı altında parça  eşya taşıma, ofis ve ev taşıma, villa taşıma, depo taşıma gibi faaliyetler yürütülmektedir. İlçelerin dar sokakları için küçük kamyonetler tahsis edilmektedir. Uzmanlar evden eve nakliye şirketi, kurumsal bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimize verilen tüm sözler eksiksiz bir şekilde yerine getirilmektedir. Ayrıca ev taşıma noktasında da ekonomik fiyatlar ile destek sağlanmaktadır. Şehir içi nakliyat firmamız sayesinde taşınma süreci bir stres olmaktan çıkmaktadır. 

İstanbul İçi Nakliyat


İstanbul içi nakliyat denilince müşterilerimize bir anda sıkıntı basmaktadır.  Çünkü İstanbul gibi  büyük şehirler de taşıma hizmeti almak hem çok pahalı hem de çok streslidir. Eski düzenin  bir anda bozulması nedeniyle müşterilerimizi bir telaş sarmaktadır. İstanbul içi nakliyat firmamız ise anahtar teslim taşımacılık desteği sunarak, bu stresi ortadan kaldırmaktadır. Ev eşyaları, mobilyalar, beyaz eşyalar ekiplerimiz tarafından sökülüp paketlenmektedir. Yükleme, boşaltma, montaj ve yerleştirme gibi işlemler de bünyemiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Şehir içi nakliyat sürecinde müşterilerimiz hiç bir zorluk ile karşılaşmamaktadır. Firmamız parça yükleri, ambar yüklerini, mobilyaları ve komple yükleri İstanbul’un tüm ilçelerine taşımaktadır. Ayrıca sigortalı nakliye hizmeti sunulduğu için müşterilerimizin maddi zarara uğraması söz konusu değildir.

Şehir içi evden eve nakliyat

Şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri sistematik çözümler ile verilmektedir. İlk olarak adreslere Uzmanlar taşımacılık ekipleri yönlendirilmektedir. Müşterilerimizin aklına takılan tüm sorumlar ekspertiz ekiplerimiz tarafından çözülmektedir. Yani net bir fiyat bilgisi, taşıma süresi, tarihi ve hizmet içeriği hakkında açklamalar yapılmaktadır. Ardından paketleme, yükleme çalışmalarına başlanmaktadır. Şehir içi evden eve nakliyat firmamız 3+1, 4+1 daireler için büyük araçlar tahsis ederek, taşıma işlemlerinin daha hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. 5 kattan yüksek olan bina ve apartmanlar için ise vinç sistemleri temin edilmektedir. Şehir içi evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmetleri sadece şirketimize ait  olan araçlar ile verilmektedir.

Şehir içi Taşıma Fiyatları


Şehir içi taşıma fiyatları 200 ile 4000 Türk Lirası arasındadır. Eşya sayıları arttıkça söz konusu fiyatlar da artmaktadır. Firmamız müşterilerine fiyat bilgisi sunarken paketleme, yükleme, montaj gibi işcilikleri de göz önün de bulundurmaktadır. Müşterilerimizin bu konuda çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Örneğin nakliyeciler işi kaçırmamak adına ucuz rakamlar beyan etmektedir. Ancak bu bedellerin içerisin de işcilik ücretleri yer almamaktadır. Şehir içi nakliyat hizmetleri sırasında firmalar ekstra ücretler talep etmektedir. Uzmanlar ise, tek bir rakam üzerinden hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Birbirine yakın olan semtler ve mahalleler için yüzde 30 ‘luk bir indirim yapılmaktadır. 

Şehir içi Nakliyat Firmaları


Uzmanlar şehir içi nakliyat firmaları profesyonelliği ve müşter, memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Gerek fiyat politakamız gerekse hizmet içeriğimiz tamamen müşteri odaklıdır. Talep edilen adreslere 1 gün de araç yönlendirilmektedir. Şehir içi nakliyat şirketleri arasında ekonomik fiyatları ile ön plana çıkan Uzmanlar Nakliye, profesyonellikten ödün vermemektedir. Ayrıca parça yükler, küçük ev ve ofisler için işcilik ücreti alınmamaktadır. Şehir içi taşıma fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamızı arayabilir ve araç talebin de bulunabilir

Uzmanlar Nakliyat ile Taşıma Teklifi Alın.

Bize Ulaşın

Whatsapp Destek