Uzmanlar Evden Eve Nakliyat

IMG-LOGO
Anasayfa / Hizmetler

Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşımacılığı

Piyona Taşımacılığı

 

Müzeler de, villalar da ve konser alanların da bulunan piyonalar Uzmanlar evden eve nakliyat firmamız tarafından nakil edilmektedir. Ses sisteleri, antika parçalar veya değerli eşyalar profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Piyona taşımacılığı hizmetleri tüm il ve ilçeler için verilmektedir. Ayrıca firmamız sigortalı nakliye adı altında faaliyet göstermektedir. Antika parçalar sadece kurumsal taşımacılık şirketleri tarafından nakil edilmelidir. Zira bu parçaların zarar görmemesi adına alınması gereken bir çok önlem bulunmaktadır. Örneğin piyona taşımacılığı hizmetleri kapalı kasa kamyonlar ile verilmelidir. Yine paketleme, yükleme gibi işlemler çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Uzmanlar evden eve nakliyat ise piyonaların tüm yüzeyleribni izolasyon malzemeleri ile kaplamaktadır. Paketleme işlemleri en az 3 kat olacak bir şekilde yapılmaktadır.

 

Antika Eşya Taşıma

 

Antika eşya taşıma hizmetleri sistemmatik bir şekilde verilmektedir. Ekiplerimiz ilk olarak antikanın yüzeylerini koruyucu malzemeler ile kaplamaktadır. Binanın dışına çıkartıran eşyalar, özel ekipmanlar ile araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca vazolar, panolar veya duvar tabloları için karton kutulama desteği sağlanmaktadır. Firmamız müzeler de bulunan tarihi eserler için de Antika eşya taşıma hizmeti vermektedir. İstanbul’dan 81 ile sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Maddi açıdan çok değerli olan antikalar, sigortalı bir şekilde nakil edilmektedir. Firmamız kurumsal bir taşımacılık desteği sağlamaktadır. Özellikle de piyona taşımacılığı hizmetleri sırasında en ufak bir maddi zararın oluşması söz konusu değildir. Tüm piyonalar dikkatli bir şekilde nakliye edilmektedir.

 

Piyona Taşma

 

Piyonalar, müzik sistemleri içerisin de en pahalı olan aletlerden biridir. Yaklaşık 400 kilo ağırlığa sahiptir. Bu nedenle de piyona taşıma hizmetleri uzman ve işten anlayan personeller tarafından verilmelidir. Yüzeylerin sert bir darbeye maruz kalması durumun da tüm sistem zarar görebilir. Firmamız ise 5 kişilik ekipleri sayesinde piyona taşıma hizmetlerini profesyonel bir şekilde vermektedir. Ayrıca kuyruklıu veya kuyruksuz tüm piyano modelleri firmamız tarafından taşınmaktadır. Araçlara yerleştirilen piyonalar, çeşitli halatlar ile sabitlenmektedir. Sevkiyat sırasında ensturmanın hareket etmesi, devrilmesi veya sert bir darbeye maruz kalması mümkün değildir. Piyona taşıma hizmetleri hassasiyet kuralları çerçevesi de verilmektedir.

 

Piyona Taşıma Ücretleri

 

Piyona taşımacılığı hizmeti her nakliye firması tarafından verilmemektedir. Çünkü piyonalar çok farklı şekiller ile nakil edildiği için firmaların bir çoğu bu işe yanaşmamaktadır. O nedenle de piyona taşıma ücretleri bir hayli fazladır. Hizmet veren nakliyeci sayısının az olmadı, piyona nakliye ücretlerini olumsuz etkilemektedir. Ancak firmamız ise uygun bir hizmet sunmaktadır. Öncellikle taşınacak olan piyonalar incelenmekte ve uygun araç modeli belirlenmektedir. Daha sonra ise paketleme, yükleme işlemlerine başlanmaktadır. Piyona taşıma ücretleri, nakil güzergahına, ürünün modeline ve tonajına göre değişmektedir. Firmamız ise tüm ses sistemleri için fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca piyonaların paketlenmesi, araca yerleştirilmesi, araçtan indirilmesi gibi hizmetler tek bir fiyat üzerinden verilmektedir. Piyona taşıma ücretleri piyasa şartlarına oranla daha ekonomik bir düzeye getirilmektedir. Firmamız her türlü piyona modeli için araç tahsis etmektedir.

 

İstanbul Piyona Taşıma

 

İstanbul piyona taşıma firmamız, nakliye işlemlerine başlamadan önce müşteriler ile sözleşme imzalamaktadır. Bu sözleşme sayesinde müşterilerimizin maddi zararlar ile karşılaşması engellenmektedir. Firmamız her zaman garantili ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. İstanbul piyona taşımacılığı ekipleri, yeni adreslere getirilen piyonaları istenilen odalara kadar çıkarmakta ve montajını gerçekleştirmektedir. Sizde Uzmanlar evden eve

Uzmanlar Nakliyat ile Taşıma Teklifi Alın.

Bize Ulaşın

Whatsapp Destek