Uzmanlar Evden Eve Nakliyat

IMG-LOGO
Anasayfa / Hizmetler

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

                                        Eşya Depolama

Evini tadilata sokan müşterilerimiz eşya depolama hizmeti almaktadır. Bu hizmet evden eve nakliye firmaları tarafından verilmektedir. Firmalar müşterilerin adreslerine ekip yönlendirmektedir. Depolanacak olan eşyalar özenle paketlenerek daireden çıkartırmaktadır. Depolama desteği sağlayan her firmanın kendine ait saklama alanları bulunmaktadır. Ancak eşya depolama hizmetleri profesyonelliğin yanın da ciddi  bir alt yapı desteği gerektirmektedir. Depola alanlarının hijyenliği, güvenliği, metre karesi ve konumu çok önemlidir. Aksi taktir de eşyalar zarar görebilmektedir. Özellikle koltuklar,  beyaz  eşyalar, mobilyalar Uzmanlar evden eve nakliye şirketi tarafından profesyonel bir şekilde depolanmaktadır. Şirketimiz 39 ilçe için de araç desteği sağlamaktadır. Gerek fiyat gerekse hizmet kalitesi noktasında müşterilerimiz memnun edilmektedir.

Güvenli Eşya Depolama 

Güvenli eşya depolama hizmetleri kurumsal nakliyeciler  tarafından verilmektedir. Eşyaların zarar görmemesi için alınması gereken önlemler bulunmaktadır. Örneğin depolama alanları bölümlere  ayrılmaktadır. Her bölüm ise, tek bir müşteriye tahsis edilmektedir. Güvenli depolama hizmeti sunan Uzmanlar evden eve nakliyat firmamız, 4+1, 5+1 gibi daireler için bile pratik çözümler üretmektedir. Firmamız, kilitli oda eşya depolama, komple yük depolama, ev eşyası ve ofis malzemesi depolama noktasında da destek sağlamaktadır. Ayrıca her müşterilerimize özel bölmeler oluşturulmaktadır. Bu sayede eşyaların birbirine karışması veya ortadan kaybolması engellenmektedir. Güvenli eşya depolama hizmetleri kurumsall bir şekilde verilmektedir. Tüm eşyalar periyodik zaman dilimlerin de kontrollerden geçirilmektedir. 

İstanbul Ev Eşyası Depolama

İstanbul ev eşyası depolama firmaları tarafından sunulan hizmetlerin kalitesi farklıdır. Muhafaza altına alınacak olan eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Yükleme, boşaltma gibi işlemler dikkatli bir şekilde yapılmadığı taktir de maddi zararlar yaşanabilmektedir. İstanbul ev eşyası depolama hizmetleri, Uzman evden eve nakliye tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Saklama alanlarımız, merdiven altı veya derme çatma depolar gibi güvenliksiz değildir. Firmamız sadece tavan yüksekliği fazla olan depoları tercih etmektedir. Eşyaların küf yapması, havasız kalması,  güneşe maruz kalması söz konusu değildir. Ayrıca uzmanlar nakliyat firmamız İstanbul ev eşyası depolama hizmetlerini herhangi bir kısıtlama getirmeden vermektedir. Yani talep edilen eşyalat günlük, haftalık gibi istenilen süre kadar bünyemiz tarafından muhafaza altına alınmaktadır.

Eşya Depolama Ücretleri

1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler de yer alan eşyalar farklı fiyatlar ile depolanmaktadır. Ücretler, eşyası sayısına ve hizmet süresine göre belirllenmektedir. Eşya depolama ücretleri yüklerin fiziki özelliklerine göre de değişkenlik göstermektedir. Ucuz hizmet veren firmaların saklama alanları oldukça kötü durumdadır. Zira merdiven altı depolar da tutulan mobilyalar belirli bir süre sonra kullanılmaz bir hale gelmektedir. Eşya depolama ücretleri kadar eşyaların saklandığı depoların fiziki özellikleri de oldukça önemlidir. Firmamız ise mümkün mertebe en ucuz hizmeti vermeye özen göstermektedir. Ayrıca büyük şirketler, seri imalat ürünleri, üretim tesisleri için de depolama desteği sunulmaktadır.

Eşya Depolama Firmaları

Depolama firmaları ile anlaşmaya yapılmadan önce hizmet şeklinin ve içeriğinin araştırılması gerekmektedir. Örneğin bazı eşya depolama firmaları adreslere araç yönlendirmemektedir. Müşteriler eşyalarını kendi imkanları ile taşımaktadır. Uzmanlar nakliyat ise 39 ilçe için de kamyon ve kamyonet desteği sağlamaktadır. Ayrıca en ufak bir eşyanın zarar görmemesi için çeşitli önlemler alınmaktadır. Eşya depolama firmaları geri iade taleplerini anlık karşılamak ile mükelleftir. Yine bazı firmalar gelen talepleri ileri bir tarihe atarak mağduriyetler yaşanmasına neden olmaktadır. Uzman evden eve nakliye ise günlük teslimat gerçekleştirmektedir. Tüm eşyalar teknolojik raf sistemleri ve oda bölmeleri sayesinde sorunsuz bir şekilde saklanmaktadır. . 

Uzmanlar Nakliyat ile Taşıma Teklifi Alın.

Bize Ulaşın

Whatsapp Destek