Uzmanlar Evden Eve Nakliyat

IMG-LOGO
Anasayfa / Hizmetler

Depolama

Depolama

Depolama

Depolama; insanların yada kurumların fazla eşyalarını yada ürünlerini bir yerde tutmak yada diğer bir tabir ile saklamak adına kendi himayesi dışında başka kişi veya kurumlardan destek alarak almış olduğu hizmetin adıdır. Depo hizmetlerinde Uzmanlar nakliyat firması olarak sizlere her konuda gerekli profesyonel desteği 1970 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Firmamız genelde depolama hizmetlerini, şehirler arası nakliyat veya belirli bir süre zarfında taşınacak eşyanın yeni adresinde olmama sürecinde tercih edilen bir hizmettir. Eşyalarınızı taşımak istiyorsunuz ama taşınacak eşyaların henüz nereye taşınacağı belirsiz, bu durumlarda depolama hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmetten faydalanan müşterilerimiz eşyaların taşınacağı yerin haber verilmesinden sonra nakliyat hizmetini tamamlıyoruz, ek olarak bir daha nakliye için para ödemek zorunda değilsiniz.

Depolarımız yangın ve sel gibi afetlere karşı korunaklı olmakla beraber depolama hizmeti alan müşterilerimizin tüm eşyalarının sigortası yaptırılmaktadır. Depoya ihtiyacınız varsa bu konuda bizden fiyat teklifi veya ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgiye ihtiyacı olan müşterilerimiz iletişim bölümünden telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirler.

Uzmanlar Nakliyat ile Taşıma Teklifi Alın.

Bize Ulaşın

Whatsapp Destek