Uzmanlar Evden Eve Nakliyat

IMG-LOGO
Anasayfa / Hizmetler

Asansörlü evden eve nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat

                                   Asansörlü Evden Eve Nakliyat


Yüksek katlı binalar da oturan müşterilerimiz farklı nedenlerden dolayı dairelerini taşımaktadır. Ancak eşyaların merdiven yolu ile boşaltılması durumu can sıkıcıdır. Metrelerce yükseklikte olan eşyalar merdiven boşluklarından indirilmesi sırasında zarar görmektedir. Ayrıca taşıma sürei bu yöntem ile bir hayli uzamaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde ise bahsi geçen problemler ortadan kaldırılmaktadır. Uzmanlar taşımacılık şirketi, İstanbul’un tüm ilçelerine vinç sistemi yönlendirömektedir. Rezidans, site ve toplu konutlar vinçlerin yardımı ile çok kolay bir şekilde nakil edilmektedir. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri güvenli bir şekilde verilmektedir. Sepete yüklenen eşyalar hassasiyet ile zemin indirilip araçlara yüklenmektedir. Ayrıca firmamız iş kazası yaşanmaması için güvenlik önlemlerini eksiksiz bir şekilde almaktadır.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul asansörlü nakliyat hizmeti alan müşterilerimiz yüksek rakamlar ile karşılaşmaktadır. Çünkü nakliye firmaları bünyesin de vinç sistemi bulunmamaktadır. Doğal olarak vinç  ve asansör sistemleri başka aracı firmalar üzerinden kiralanmaktadır. Bu nedenle de asansörlü evden eve nakliyat maliyetleri bir hayli yükselmektedir. Firmamız için ise böyle bir kiralama yapılması söz konusu değildir. Çünkü kendi şahsımıza ait 2 adet vinç sistemi bulunmaktadır. Ayrıca sistemlerimiz 25 kat yüksekliğe kadar ulaşım sağlayabilmektedir. İstanbul asansörlü nakliyat hizmetleri tüm ilçelere verilmektedir. Alış veriş merkezleri, rezidanslar, çok katlı şirketler çok kısa bir süre içerisin de  taşınmaktadır. Firmamız kaliteli bir asansörlü nakliye desteği sunmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Firmaları

Asansörlü nakliyat firmaları müşterilerini memnun etmek adına gelen talepleri hızlı bir şekilde onaylamaktadır. Asansör sisteminin  kurulumu uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Ancak pek çok nakliyeci yükleme sırasında yeterince önlem almadığı için eşyalar zarar görmektedir. Asansörlü nakliyat firmaları arasında herhangi bir firmayı tercih ederken dikkatli olunması gerekmektedir. Ayrıca önceden keşif yapılmadığı taktir de taşınması sırasında problemler yaşanmaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat firmamız ise tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde keşif  ekibi yönlendirmektedir. Binaya uygun vinç sistemi belirlendikten sonra taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Koltuk takımları, beyaz eşyalar, yemek masaları dikkatli bir şekilde vinç sepetine yerleştirilmekte ve sabitlenmektedir. Sepet içerisin de bulunan eşyaların aşağı düşmesi söz konusu değildir. 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları binaların kat yüksekliğine ve vinç sisteminin kullanım süresine göre değişmektedir. Yine tek taraflı veya çift taraflı asansörlü nakliye fiyatları da farklıdır. Firmamız ise piyasa ortalamasına göre daha ucuz bir hizmet sunmaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları yüksek olmakla beraber nakliyeciler sürekli zam yaparak bu fiyatları daha da yükselmektedir. Firmamız ise kendi asansör sistemleri ile hizmet verdiği için maliyetleri büyük oran da düşürmektedir. Ayrıca İstanbul içi ve şehirlerarası asansörlü taşımacılık noktasında destek sağlanmaktadır. 2+1, 3+1, 4+1 gibi daireler insan gücüne ihtiyaç duyulmadan kolay bir şekilde nakil edilmektedir. Mobilyalar ve diğer eşyalar, aşırı bir işleme maruz kalmadığı için deformasyon oluşumu büyük oran da önlenmektedir.

İstanbul Asansörlü Ev Taşımacılığı

İstanbul asansörlü ev taşımacılığı hizmeti almak isteyen müşteriler genel de ucuz firma arayışına girmektedir. Ancak çok ucuz rakamlarla faaliyet gösteren asansörlü nakliyat firmaları müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamaktadır. Sepetten indirilen eşyalar, ev sahipleri tarafından odalara yerleştirilmektedir. Firmamız ise montaj, kurulum, vinçli taşıma, paketleme işlemlerini anahtar teslim bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul asansörlü ev taşımacılığı ekiplerimiz tüm işcilik hizmetlerini profesyonel bir şekilde vermektedir. Uzmanlar nakliyat ile iletişime geçerek adresinize asansör ve boş kamyon yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. 

Uzmanlar Nakliyat ile Taşıma Teklifi Alın.

Bize Ulaşın

Whatsapp Destek